انیمیشن های جدید دیزنی در راه است!

انیمیشن های جدید دیزنی در راه است!

پس از شکست دیزنی در سال های اخیر از انیمیشن های خود خسارت های زیادی متحمل شد اما حالا قصد دارد با شروع مجموعه ای از انیمیشن های جدید و محبوب قدیمی رونمایی کند.

در صدر این انیمیشن ها داستان اسباب‌بازی ، فروزن و زوتوپیا قرار دارد که بی شک جز بهترین انیمیشن های تاریخ محسوب میشوند.

تاریخ انتشار انیمیشن های جدید

تا به این لحظه از گزارشاتی که منتشر شده انیمیشن داستان اسباب بازی 5 در دست تولید و در سال 2026 منتشر خواهد شد. انیمیشن جذاب فروزن 3 هم در سال 2026 منتشر خواهد شد و در نهایت انیمیشن زوتوپیا 2 برای سال آینده (2025) آماده انتشار خواهد شد. در ادامه به بررسی جزئی این انیمیشن ها می پردازیم با مدیا گیم همراه باشید.

Toy Story 5

انیمیشن محبوب داستان اسباب‌بازی یکی از برترین انیمیشن های تاریخ جهان و دیزنی است که تاکنون 4 نسخه از آن منتشر شده که عبارت از سال های 1995 تا 2019 می باشد. شرکت دیزنی پس از سال ها خسارت و ورشکستگی دست به تولید اسپین آف این انیمیشن زد اما با شکست عجیب و غریبی مواجه شد و استقبالی از آن نشد. حالا این ندا را داده که انیمیشن های جدید دیزنی در راه است! و انتظار می رود با انتشار این انیمیشن باری از روی دوش این شرکت برداشته شود و میتواند دوباره محبوبیت قبلی را بدست آورد.

frozen 3

انیمیشن Forozen انیمیشنی محصول سال 2013 و 2019 کشور آمریکا و در ژانر خانوادگی ، کمدی و فانتزی می باشد. کارگردان انیمیشن را Chris Buck و Jennifer Lee بر عهده داشتند و فیلمنامه آن هم نگاشته شده توسط Jennifer Lee بوده است. فروزن 3 یکی دیگر از انیمیشن هایی است که احتمالا کمی دورتر از انتظار منتشر شود (2026)

Zootopia 2

و اما اندکی صبر برای این انیمیشن کافیست. انیمیشن زوتوپیا که ماجرای دوستی و همکاری یک افسر پلیس خرگوش و یک روباه کلاهبردار به تصویر می کشد حالا به قسمت دوم آن رسیده و به زودی اکران آن آغاز خواهد شد. بر خلاف داستان اسباب بازی ، زوتوپیا طرفداران خاص خودش را دارد و توانسته نقد های خوبی بدست آورد.

در پایان میتوان گفت اگر چه روند شرکت دیزنی رو به کاهش بوده اما نمیتوان از انیمیشن های چند سال اخیرش چشم پوشی کرد ، انیمیشن هایی مانند روح 2020 ، آرزو 2023 ، موآنا ، لوکا و همچنین فیلم های جدید ان از دست اورد های بسیار خوب دیزنی هستند که با استقبال شگفت انگیزی روبه رو شدند.