نقد سریال The Walking Dead: The Ones Who Live 2024

نقد سریال The Walking Dead: The Ones Who Live 2024

به تازگی اسپین‌اف سریال مردگان متحرک محصول سال 2024 منتشر شد و استقبال بسیاری از آن شد. در این مطلب به نقد سریال The Walking Dead: The Ones Who Live 2024 ( مردگان متحرک: آنهایی که زنده مانده اند ) می پردازیم
حدود یک هفته از انتشار مردگان متحرک 2024 به کارگردانی گریگوری نیکوترو نگذشته که بینندگان زیادی پای تماشای سریال نشسته اند به طوری که تعداد آنها بیش از 3 میلیون نفر تخمین زده شد.
بازیگران اصلی این سریال را اندرو لینکلن ، دانای گوریرا و جان مارتینو تشکیل می دهند و سایر عوامل تولید تقریبا همان کسانی هستند که در پروژه اصلی واکینگ دد یا مردگان متحرک همراه بودند.
داستان سریال : درباره ی داستان عشق بین ریک و میشون است ، دنیا مدام در حال تغییر است، آنها خود را در میان جنگ با کسانی که زنده هستند می کنند اما آیا این نبرد با مردگانی در دنیال موازی است؟

نسخه اصلی سریال واکینگ دد (مردگان متحرک) در اواخر سال 2022 به پایان رسید، بسیاری ایده ساخت فصل جدید یا مروری بر گذشته را پیشنهاد دادند و شایعاتی از ساخت فصل جدید به گوش می خورد. در نهایت عوامل تولید با ساخت و انتشار اسپین‌اف سریال مردگان متحرک بار دیگر شوق طرفداران این سریال را زنده نگه داشت.
معمولا سریال های محبوب در سرتاسر جهان پس از تولید و بازدید نجومی از سوی طرفداران سراغ اسپین‌اف سریال می روند تا سریال با جزئیات کامل تری در اختیار قرار بگیرد. نمونه آن در سریال ایرانی پوست شیر میتوان مشاهده کرد که ساخته و به زودی منتشر خواهد شد.

پس از انتشار قسمت اول سریال The Walking Dead: The Ones Who Live 2024 ، توانست به پربیننده ترین قسمت سریال در AMC+ تبدیل شود که پس از سریال The Terror به عنوان دومین سریالی تبدیل شود که قسمت اول آن بازدیدی نجومی دارد. برای نقد و بررسی های بیشتر به دسته بندی مربوطه در وب سایت مدیا گیم مراجعه نمایید.