نقد و بررسی قسمت دوم فیلم Code 8 2024

نقد و بررسی قسمت دوم فیلم Code 8 2024

فیلم Code 8 Part II 2024 جدیدترین ساخته Jeff Chan محصول سال 2024 کشور آمریکا ، حالا پس از 5 سال قسمت دوم فیلم Code 8 را منتشر کرد. در ادامه با نقد و بررسی قسمت دوم فیلم Code 8 2024 در مدیا گیم همراه باشید.

نخستین بار این فیلم در سال 2019 با نام Code 8 منتشر شد که در ژانر علمی تخیلی ، اکشن و جنایی است. کارگردان این فیلم Jeff Chan ، نویسنده آن بر عهده Chris Pare و قسمت دوم آن Chris Pare و Jeff Chan بر عهده داشت. Kari Matchett ، Robbie Amell و Penny Eizenga از بازیگران اصلی این فیلم هستند.

داستان فیلم Code 8

قسمت اول این فیلم روایتگر مردی جوان و ناامید از زندگی است که دارای یک قدرت ویژه می باشد اما یک اشتباه از او باعث میشود پلیس متوجه موضوع شود و با درگیر شود، او برای نجات خود مجبور به استفاده از قدرت ماورایی که دارد میشود و در نهایت کشته میشود.

داستان به فصل دوم کشیده میشود، جایی که خواهر او برای انتقام از پلیس ها که برادرش را به قتل رساندند به همراه دو جنایتکار شرور متحد میشوند و برای این عملیات از یک ربات با قدرت پیشرفته کمک میگیرند که هر کسی نمیتواند جلوی او را بگیرد.

در سال های گذشته (2019) این فیلم یکی از محبوب ترین فیلم های شرکت نتفلیکس شد و مردم استقبال زیادی از فیلم کد 8 کردند. فیلم کد 8 نه تنها یک فیلم بسیار جذاب و هیجان انگیز است بلکه از جنبه های دیگری هم نقد کنندگان آن را مورد پسند واقع دیدند. یکی از نکات مثبت فیلم نشان می دهد که چگونه افرادی که به ظاهر از قدرت های عجیب و غریبی برخوردار هستند زندگی و رفتار میکنند.

در نهایت این فیلم جز آن دسته فیلم هایی است که دیدن آن حداقل برای یک بار پیشنهاد میشود، زیرا از جلوه های ویژه تصویری، فیلمنامه جذاب و سرگرم کننده، قدرت های ماورایی و جادویی که طرفداران خاص خودش را دارد و همچنین موسیقی های متنی که در این فیلم به کار برده شده این فیلم را به یک فیلم بی نقص تبدیل می کند. برای نقد و بررسی ها بیشتر میتواند وب سایت مدیا گیم را دنبال نمایید.