تاریخ اکران جدید فیلم Bad Boys 4 اعلام شد

تاریخ اکران جدید فیلم Bad Boys 4 اعلام شد

سونی پیکچرز به تازگی اعلام کرد که فیلم Bad Boys 4 ( پسران بد ) به کمی زودتر اکران خواهد شد.

این فیلم که در 4 سری ساخته شده و محصول کشور آمریکا و در یک فیلم کمدی و اکشن می باشد، قرار است جدیدترین قسمت ازمجموعه این فیلم به کارگردانی عادل العربی و بلال فلاح و هنرمندی دو بازیگر اصلی آن ویل اسمیت و مارتین لارنس اکران شود.

جالب توجه کاربران، این فیلم از سال 1995 اولین سری آن ساخته شده و تا آخرین آن در سال 2020 با همان دو بازیگر ویل اسمیت و مارتین لارنس ادامه دیده و این یک شگفتی برای مخاطبان آن محسوب میشود.

تاریخ اکران جدید : پس از انتشار اخبار از این فیلم قرار بود که در تاریخ 14 ژوئن 2024 منتشر شود اما به تاریخ 7 ژوئن 2024 ( 18 خرداد 1403 ) موکول شد.

اسمیت و لارنس برای آخرین قسمت از فیلمنامه کریس برمنر، بازگشتند و تهیه کنندگان این فیلم جری بروکهایمر، اسمیت و داگ بلگراد خواهند بود. لارنس، جیمز لاسیتر، چاد عمان، مایک استنسون، بری والدمن و جان مون تهیه کنندگان اجرایی این پروژه هستند.

بازیگران : در فیلم Bad Boys 4 به جز ویل اسمیت و مارتین لارنس بازیگرانی چون ونسا هاجنز، الکساندر لودویگ، پائولا نونس، جیکوب سیپیو، اریک دین و ایوان گروفود به ایفای نقش پرداخته اند.

جزئیات بیشتری در مورد طراحی آن هنوز در دسترس نیست. با این حال، طبق گفته ال آربی (فیلمنامه نویس)، دنباله آینده لحن دراماتیک کمتری نسبت به فیلم 2020 خواهد داشت و نوید کمدی بیشتر را در داستان می دهد. او گفت: سومی لحن نمایشی داشت. با این یکی، واقعاً هدف ما این است که مردم را بخندانیم و اوقات خوشی را در تئاتر داشته باشیم. مارتین در این مرحله به سطح بالاتری می رود. این نقطه اوج قوس مارکوس برنت است. جدیدترین اخبار سینما و تاریخ اکران فیلم پسران بد Bad Boys 4 را میتوانید در سایت مدیا گیم دنبال کنید.