برخی سریال هایی که ارزش دیدن دارند!

برخی سریال هایی که ارزش دیدن دارند!

امروزه سریال های زیادی منتشر میشود به خصوص از زمانی که سریال های سرویس نتفلیکس پا به میدان گذاشتند، در این مطلب به بررسی برخی از سریال هایی که ممکن علاقه مندان به فیلم و سریال ندیده باشند و یا به دنبال بهترین سریال هایی که ارزش دیدن دارند! هستند بپردازیم پس با وب سایت مدیا گیم همراه باشید.

در این لیست ممکن است خبری از نام سریال های معروف که ماندگار بودند نباشند اما با نقد و بررسی سریال ها متوجه خواهید شد که دیدن برخی سریال هایی که حتی نامشان را نمیدانستید برای شما ضروری است.

سریال هایی که مورد بررسی قرار می گیرند:

Squid Game
My Demon
Ted Lasso
The Witcher
manifest

پوستر سریال Squid Game

پوستر سریال Squid Game

Squid Game

یک سریال کره ای بسیار محبوب با نام بازی مرکب یا اسکویید گیم ، تولید شده در سال 2021 توسط نتفلیکس که در 9 قسمت ساخته شده است. شاید دیدن چنین سریالی با داستانی متفاوت دیگر تکرار پذیر نخواهد بود پس پیشنهاد میشود در ادامه بررسی سریال همراه ما باشید.

داستان : این سریال بیانگر افرادی است که در فقر مالی به سر می برند و شرایطشان مناسب نیست، در این میان با مسابقه ای در یک جزیره ناشناخته دور از چشم دیگران آشنا میشوند که به برنده آن 40 میلیون دلار داده میشود.

نخست دو کارت قرمز و آبی برای آنها نشان داده میشود اما آنها نمیدانند با انتخاب کارت سرنوشتشان تغییر خواهد کرد. کارت آبی برای کسانی است که در مسابقه شرکت میکنند و کارت قرمز برای نگهبانان این مسابقه است. در نهایت 456 نفر وارد مسابقه ای میشوند که اولین اشتباه به مرگ آنها ختم میشود و در نهایت برنده نهایی موفق به دریافت 40 میلیون دلار است

چالش ها و هیجانات سریال به حدی است که دلتان نمیخواهد تمام شود ، حتی مسابقه ای جدید مشابه آن توسط نتفلیکس در دنیال واقعی در کنار مردم برگزار شد در قالب یک سریال که استقبال خوبی از آن شد. اما بهترین خبر برای علاقه مندان به این سریال تولید فصل دوم آن است که در حال انجام می باشد و قرار است در سال 2026 توسط نتلفیکس منتشر گردد.

My Demon

یک کمدی عاشقانه و فانتزی است که با حضور بازیگران معروف کره ای به نام Kim Yoo-jung و Song Kang که تیم بازیگری قدرتمند سریال را تکمیل میکند. علاوه بر آن کارگردان این سریال کیم جونگ هان، تاکنون مینی سریال You Raise Me Up و سریال Do You Like Brahms 2020 را کارگردانی کرده و حالا در سریال شیطان من موفق به ساخت یک سریال موفق دیگر شده است
داستان سریال : درباره ی ازدواج ترتیب داده شده بین دو دو هی با هنرمندی Kim Yoo-jung  یک وارث شیطان مانند، و جونگ گو وون با هنرمندی Song Kang، یک شیطان واقعی است که قدرت خود را از دست می دهد.

اگرچه دو هی به کسی اعتماد ندارد، امضای قرارداد با Go Won زندگی او را به گونه ای تغییر می دهد که هرگز تصور نمی کرد. در همین راستا، Go Won پس از ربوده شدن هر دو قدرتش از او برای جلوگیری از نابودی خود چاره ای جز محافظت از او ندارد. در مقاله ای دیگر به طور کامل این سریال در رسانه سینما مدیا گیم بررسی شده است.

لیست به زودی آپدیت میشود…