بررسی بازی Rise of The Ronin

بررسی بازی Rise of The Ronin

با وجود فاصله کمتر از یک ماه تا انتشار، تیم توسعه دهنده Rise of the Ronin، Team NINJA، هنوز مشخص نکرده بود که آیا چند ویژگی کلیدی در بازی آینده گنجانده خواهد شد یا خیر ؟
آنها این کار را با افزودن بخش پرسش و پاسخ به صفحه محصول بازی در وب سایت فروشگاه پلی استیشن انجام دادند.

برای شروع، Rise of the Ronin گیم پلی چند نفره PvE را برای حداکثر چهار بازیکن ارائه می دهد. با این حال، هیچ مبارزه PvP وجود ندارد. این یک تغییر نسبت به بازی‌های قبلی Team Ninja است، مانند فرنچایز Nioh و Wo Long: Fallen Dynasty، که در آن بازی چند نفره برای حداکثر سه بازیکن پشتیبانی می‌شد. Wo Long همچنین حملات PvP مانند Souls داشت و اولین Nioh یک سیستم Arena برای PvP داشت.

در بازی Rise of the Ronin، بازیکنان می توانند به سه نفر دیگر ملحق شوند تا ماموریت های داستانی اصلی بازی را به صورت آنلاین تجربه کنند. توجه داشته باشید که بازی آنلاین نیاز به عضویت در پلی استیشن پلاس دارد و مبارزه PVP وجود ندارد.

Rise of the Ronin مانند Nioh 2 و Wo Long: Fallen Dynasty از خلق شخصیت پشتیبانی می کند.

شما می توانید آزادانه ویژگی های بصری شخصیت خود را شخصی سازی کنید، از جمله عناصری مانند شکل صورت و بدن، مو، صدا و موارد دیگر.

شاید جالب ترین تغییر، اضافه شدن تنظیمات سختی واقعی باشد که همیشه در بازی های قبلی این استودیو وجود نداشت.

Rise of the Ronin شامل سه حالت سختی است: Easy، Normal و که در هر زمان می توان آنها را تغییر داد. انتخاب سختی Dawn تنظیمات اضافی را باز می کند، از جمله گزینه افزایش بازیابی سلامت از Medicine و کاهش آسیب Ki از حملات.

با این حال، با توجه به اینکه این یک عنوان جهان باز است تا یک بازی Soulslike، یک ویژگی قابل درک است. بنا به ماهیت خود، قرار است بسیار در دسترس تر باشد.

توسعه دهندگان اخیرا گفته اند که Rise of the Ronin را نقطه اوج تمام بازی های اکشن قبلی خود می دانند. آنها نبردهای برد را با سلاح هایی مانند تفنگ ادغام کرده اند که تنوع بیشتری را در طول نبرد فراهم می کند. همچنین لوله‌های آتش‌نشانی وجود دارد که شعله‌های قوی را می‌فرستند. بازیکنان می توانند از این سلاح برد برای آتش زدن گروهی از دشمنان یا مشتعل کردن یک بشکه باروت برای انفجار استفاده کنند. آخرین حرکت را می توان با گرفتن بشکه با طناب گیر (که برای کشیدن دشمنان به سمت شخصیت بازیکن نیز مفید است) و پرتاب آن به سمت دشمنان انجام داد.

در نتیجه کلی بازی اثرات مثبتی به جای گذاشته و نقاط ضعف کمتری نسبت به بازی های مدرن دیگر دارد. برای اخبار بازی بیشتر مدیا گیم را دنبال کنید.