رونمایی از پوستر و اطلاعات جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4

رونمایی از پوستر و اطلاعات جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4

اخیرا استودیو دریم‌ ورکس از پوستر و اطلاعات جدید انیمیشن Kung Fu Panda 4 رونمایی کرد با برای طرفداران به نمایش گذاشت.

انیمیشن محبوب پاندای کونگ فو کار که نخستین بار در سال 2008 منتشر شد و تاکنون پس از اخرین نسخه از انیمیشن که در سال 2016 (7 سال پپیش) به کارگردانی جنیفر یو نلسون منتشر و به فروش و نظرات فوق العاده از سوی مخاطبان و نوجوانان مواجه شد حالا قرار است شاهد سری جدید این انیمیشن جذاب باشیم با وب سایت مدیا گیم همراه باشید.

در آگوست 2022، Dreamworks رسماً اعلام کرد که Kung Fu Panda 4 در حال توسعه است و قرار است در 8 مارس 2024 اکران شود. فیلم آینده بازگشت جک بلک در نقش پو را در کنار متحدان وفادارش در هنگام رویارویی با یک شرور جدید مشاهده می کند. در جریان CinemaCon 2023، یونیورسال اولین تریلر پاندای کونگ فو کار 4 را رسماً فاش کرد که جزئیات اولیه داستان مانند سفر جدید پو برای یافتن جانشین خود و توانایی‌های عجیب آفتاب‌پرست برای بازگرداندن روحیه شروران گذشته را فاش کرد.

نگرانی‌ها در مورد اکران پاندای کونگ فو کار 8 در مارس 2024 به دلیل اعتصابات نویسنده و بازیگر در هالیوود معتبر است و میتوان این اتفاق را ممکن دانست. اگر هنوز توافقی بین استودیوها و نویسندگان و بازیگران صورت نگرفته باشد، ممکن است تأخیر همچنان قریب الوقوع باشد.

با این حال، این واقعیت که پوستر جدیدی از پاندای کونگ فوکار ۴ در کنار اولین تریلر منتشر شده در CinemaCon سال گذشته به صورت آنلاین منتشر شد، نشان می‌دهد که ممکن است بازاریابی برای این فیلم افزایش یابد.
همچنین طبق اخبار و صحبت های خود جک بلک خود او صداپیشگی شخصیت اصلی داستان (پو) را بر عهده خواهد داشت و از جمله صداپیشگان دیگر میتوان به جکی چان ، آنجلینا جولی ، دیوید کراس ،‌ لوسی لیو و ست روگن و… اشاره کرد.

تاریخ انتشار : پاندای کونگ فو کار ۴ همچنان قرار است در ۸ مارس ۲۰۲۴ روی پرده سینماها برود.

در حالی که قرار است به زودی پاندای کونگ فو کار 4 به وارد اکران شود در این میان دریم‌ ورکس از پوستر کاراکتر های اصلی و شخصیت های محبوب داستان رونمایی کرد: