نقد و بررسی فیلم جدید دلقک The Jester 2023

نقد و بررسی فیلم جدید دلقک The Jester 2023

به تازگی فیلم جدیدی در ژانر ترسناک با نام جستر یا دلقک محصول 2023 آمریکا منتشر شد. در این مقاله به نقد و بررسی فیلم جدید دلقک میپردازیم پس با مدیا گیم همراه باشید.

ژانر ترسناک، شاید بعضی به فیلم های ترسناک علاقه داشته باشند و شاید بعضی متنفرند! میشود گفت این موضوع باعث میشود فقط عده ای محدود به فیلم های ترسناک علاقه مند باشند.

یکی از جدید ترین فیلم های ترسناک ، معمایی و هیجان انگیز به نام دلقک 2023 به کارگردانی کالین کراوچوک و نویسندگی کالین کراچوک و مایکل شفیلد محصول کشور آمریکا است. بازیگران اصلی فیلم Michael Sheffield ، Lelia Symington ، Delaney White هستند

خلاصه داستان : یک شب ترسناک، امشب کریسمس است و همه ی مردم باید خوشحال باشند اما وجود یک شخصیت یا فرد شیطانی همه چیز را بر هم می زند. یک فرد با چهره و اندام ترسناک احالی یک شهر کوچک را به ترس و وحشت می اندازد و یکی یکی افراد را به قتل می رساند، در این میان دو خواهر تصمیم می گیرند تا راهی برای مقابله با این چهره ترسناک پیدا کنند.

می توان گفت این فیلم با موضوعی نسبتا خوب و استفاده از نقاب ترسناک برای شخصیت اصلی داستان تشابهی به فیلم هایی بزرگی مانند هالووین ، اره ، جیغ ، سکوت بره ها ، غریبه ها و… پیشنهاد خوبی برای علاقه مندان به این سبک فیلم های است. اگر به دنبال تجربه خوبی از یک فیلم ترسناک هستید و هیجان را دوست دارید در دیدن فیلم جدید دلقک درنگ نکنید. برای نقد و بررسی های بیشتر به صفحه نقد و بررسی وب سایت مدیا گیم مراجعه نمایید.