آپدیت جدید برای رفع مشکلات Helldivers 2 در راه است

آپدیت جدید برای رفع مشکلات Helldivers 2 در راه است

مشکلات جدیدی در بازی Helldivers 2 و سرور های آن باعث شده کاربران دیگر مشتاق بازی آخر هفته ی خود نباشند.

اگر برای ورود به Helldivers 2 تلاش کرده‌اید، حداقل می‌توانید با دانستن اینکه تنها نیستید کمی آرامش داشته باشید. سرورها خراب می شوند، خواستگاری به درستی کار نمی کند، و برخی از افراد باهوش سعی می کنند با ورود یک شبه به سیستم، از مشکلات صف جلوگیری کنند، استراتژی که با نبود تایمر AFK فعال می شود (و البته این برای افرادی است که واقعاً می خواهند بدتر شوند. بازی کنند.)

استودیوی توسعه‌دهنده Arrowhead تعداد بازیکنان همزمان را در آخر هفته به 450000 بازیکن محدود کرد تا به کاهش بدترین مشکل کمک کند، اما بدیهی است که وقتی بیش از 450000 نفر می‌خواهند Helldivers 2 را همزمان بازی کنند، این راه‌حل ایده‌آل نیست. خوشبختانه به زودی کمک های بیشتری در راه است.
همانطور که مشخص است ، بازی هل‌ دایورز با استقبال زیادی از سوی کاربران مواجه شد، پس خرابی سرور ها بدین معنی نیست و ممکن است همچنین مشکلاتی پیش بیاید، ما سعی میکنیم با آپدیت جدید این ضعف را حل کنیم تا دسترسی آسان تر شود.

الکس بول، مدیر تولید Helldivers 2 در دیسکورد گفت: این هفته ما پیشرفت‌هایی روی مهم‌ترین مسائل بازی داریم: ورود به سیستم، خواستگاری و بارگذاری سرور. فردا یک به‌روزرسانی برای رایانه شخصی و PS5 خواهید دید، هرچند لطفاً به خاطر داشته باشید که هیچ به‌روزرسانی واحدی مشکلات را برطرف نمی‌کند. در عوض، ما در روزها و هفته‌های آینده بهبودهای مستمری را انجام خواهیم داد.

یکی از کارکنان شرکت بازی گفت : دیشب زمان زیادی را صرف خیره شدن به پیام ظرفیت سرور پر است کردن و در حالی که هیچ اشتیاقی برای ورق زدن Arrowhead احساس نمی کردم (خب، من هرگز در Arrowhead زیاده روی نکرده ام)، ناامید کننده بود. همانطور که برخی از بازیکنان می گویند، (رنج کشیدن از موفقیت) بدترین مشکل نیست، اما یک مشکل است، و هر چه زودتر توسعه دهندگان بتوانند آن را پاک کنند، برای همه ما بهتر است. جدیدترین اخبار بازی در مدیا گیم