نقد فیلم Attack of the Meth Gator اقتباسی جدید

نقد فیلم Attack of the Meth Gator اقتباسی جدید

به تازگی فیلم جدید با نام Attack of the Meth Gator یا حمله مت گیتور منتشر شده که در این مقاله به بررسی و نقد فیلم Attack of the Meth Gator میپردازیم پس در ادامه با مدیا گیم همراه باشید.

نقد فیلم Attack of the Meth Gator

کارگردانی فیلم را Christopher Ray بر عهده داشته و همچنین نویسندگی داستان متعلق به لورن پریچارد می باشد. بازیگران اصلی فیلم لارون مارزت، ری آسودو، ونسا تامایو هستند که در فیلم  ایفای نقش میکنند و این فیلم حول محول ژانر ترسناک و علمی تخیلی می چرخد، در سال 2023 توسط کشور آمریکا تولید و به تازگی در ماه بهمن 1402 منتشر شد.

داستان فیلم درباره ی یک تمساح غول پیکر است که که مواد مخدر مصرف میکند، این عمل باعث میشود او را به موجودی دست نیافتنی و ترسناک تبدیل میکند که فلوریدا را در هم می ریزد و جهمی از آن می سازد که رعب و وحشت مردم را به همراه دارد.

مدت زمان فیلم در 90 دقیقه ترسناک و دارای داستانی ماورایی است، همانطور که از پوستر و جزئیات فیلم پیداست، این فیلم بیشتر برای افرادی که علاقه مند به چیز های ماورا طبیعی هستند صدق میکند و برای این افراد باورپذیر است.

چندین هفته قبل فیلم فوق العاده جذاب گودزیلا منهای یک که محصول کشور ژاپن است منتشر شد و با استقبال خوبی از سوی طرفداران ژاپن همراه بود و حالا حمله مت گیتور با داستان و جلوه های مشابه میتوانند انتخابی جذاب برای دیدن آن باشد. این فیلم در وب سایت منتقدان فیلم سریال IMDB تاکنون نمراه 3.4 را از تعداد کمی نظرات دریافت کرده

اگر چه فیلم تازه منتشر شده و هنوز اطلاعات کاملی در دسترس نیست اما اگر میخواهید اطلاعات کامل درباره ی نقد فیلم Attack of the Meth Gator ( حمله مت گیتور ) را مشاهده کنید به آدرس وب سایت مدیا گیم مراجعه نمایید و اخبار سینما و بازی بیشتر را دنبال کنید.