بازی Death Stranding 2 بسیار خشونت آمیزتر خواهد بود

بازی Death Stranding 2 بسیار خشونت آمیزتر خواهد بود

سازنده بازی اعلام کرده است که بازی Death Stranding 2 بسیار خشونت آمیزتر خواهد بود و با سری اول آن تفاوت بسیاری خواهد داشت.

با 16 میلیون بازیکن، Death Stranding اکنون یکی از شناخته شده ترین های هیدئو کوجیما است. سازنده قرار است با دنباله‌ای یک سفر شگفت‌انگیز دیگر به این دنیا داشته باشد و بازیگرانی غنی را با بازیگرانی مانند نورمن ریدوس بازگرداند. ماه گذشته تریلر جدیدی از قسمت دوم منتشر شد که انتظارات بیشتری را برای این پروژه ایجاد کرد. نورمن ریدوس نیز بیشتر در مورد بازی کنایه زده و گفته است که خشونت و خشونت بیشتری خواهد داشت.

چرا مهم است: دنیای Death Stranding از طریق سفرهای طولانی در جهان باز و محیط های آرام بخش بسیار آرامش بخش است. با این حال، به نظر می رسد که دنباله در جهت دیگری پیش می رود.

نورمن ریدوس همچنین اخیراً درباره تریلر جدیدی که منتشر شد صحبت کرده و توضیح داده است که چگونه برخی از عناصر هنوز برای او گیج کننده هستند. این کاملا طبیعی است زیرا آخرین تریلرهای هیدئو کوجیما باعث شده است که بسیاری از طرفداران هاردکور، از جمله ما، سر خود را بخارانند.

او بیان کرد که داستان به آرامی در حال جمع شدن است زیرا هر تریلر اطلاعات بیشتری از بازی را نشان می دهد. این صداپیشه در ادامه خاطرنشان کرد که به نظر می رسد بازی رویکردی بسیار بزرگتر به مقیاس این دنیا دارد.

با این حال، جالب ترین برداشت او از ماهیت بازی بود. نورمن ریدوس بازی اول و Death Stranding 2 را مقایسه کرد و اظهار داشت که بازی دوم تهاجمی تر یا خشونت آمیزتر خواهد بود

هیدئو کوجیما ادعا کرده که عملکرد گرافیکی بهبود پیدا کرده ( نبست به سری اول بازی ) و پیش بینی میشود احتمالا در میانه های سال 2025 برای کنسول های ps5 منتشر شود. اخبار بازی بیشتر در رسانه مدیا گیم