اکران فیلم مگان ۲ به تعویق افتاد

اکران فیلم مگان ۲ به تعویق افتاد

فیلم M3GAN ، فیلمی محصول 2023 کشور آمریکا به کارگردانی جرارد جانستون می باشد. حالا به نظر می رسد شرکت فیلم سازی امریکا یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس تصمیم گرفتند تا اکران فیلم مگان 2 به تعویق بیندازند.

کارگردان فیلم جرارد جانستون و نویسنده آن آکلا کوپر بدون تغییر خواهد بود و اکنون برای تولید و ساخت مگان 2 همراهی کرده اند. در مگان بازیگرانی همچون آلیسون ویلیامز، رونی چنگ، ویولت مک‌گرو، برایان جردن آلوارز، آرلو گرین، جن ون اپس، استفان گارنو مونتن بازی کرده اند اکنون در سری جدید نام آلیسون ویلیامز، وایلت مک‌گرا و جنا دیویس به چشم میخورد و بازیگران اصلی این فیلم هستند.

تاریخ انتشار فیلم چه زمانی است؟

مگان 2 قرار بود در تاریخ 17 ژانویه 2025 _ 28 دی ماه 1403 منتشر شود اما یونیورسال پیکچرز و بلوم هاوس اعلام کردند که با 4 ماه تاخیر در 16 می 2025 26 اردیبهشت 1404 منتشر خواهد شد.

داستان فیلم مگان 2

مگان در سال 2023 موفق به فروش 180 میلیون دلاری گیشه سینما شد و انتظار می رود که نسخه جدید فیلم با فروش بسیار بالاتری روبه رو شود.

مگان داستان مهندس رباتیک مشهور به نام جما است که عروسکی شبیه به یک انسان واقعی به نام مگان را طراحی می‌کند تا بهترین همراه کودک و بزرگترین متحد والدین باشد ولی زمانی که جما به طور غیرمنتظره‌ای حضانت خواهرزاده‌اش، کادی را که اخیرا یتیم شده، به عهده می‌گیرد، از نمونه اولیه مگان برای نگهداری از او استفاده می‌کند، تصمیمی که به زودی عواقب وحشتناکی به دنبال خواهد داشت.

شاید به بزرگترین تئوری داستان فیلم بربخورید که آیا قرار است چه داستانی در مگان 2 به همراه داشته باشد، در پاسخ به این سوال باید گفت با توجه اینکه در سکانس آخر فیلم مگان سیستم هوش مصنوعی که جما (مهندس رباتیک) ساخته بود شروع به یک حرکت غیر منتظره کرد ( چرخش ) و به طوری به بخشی از وجود مگان تبدیل شد که به این سیستم نفوذ کرده پس طبیعتا با شکلی و اندامی جدید باید از هوش مصنوعی رهایی پیدا کند و با ظاهری جدید و خطرناک تر از قبل باشد.

مگان 2 به گفته ی برخی میتواند تحول عظیمی در فیلم های ترسناک ایجاد کند و با سبک جدیدی که از این فیلم ترسناک دیدیم، دستاورد های زیادی بدست آورد. وب سایت مدیا گیم مرجع اخبار سینما