Diablo 4 در ماه مارس برای ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد شد

Diablo 4 در ماه مارس برای ایکس باکس گیم پس عرضه خواهد شد

روز گذشته مدیر xbox در جریان یک مصاحبه اعلام کرد که بازی Diablo 4 متعلق به بلیزارد با اولین عنوان Activision Blizzard است که به سرویس اشتراک Xbox Game Pass می‌آید. با ما همراه باشید

وی (رئیس ایکس باکس) همچنین اضافه کرد: Diablo 4 در 28 مارس در دسترس خواهد بود و به نظر می رسد اولین بازی از چندین بازی اکتیویژن و بلیزارد باشد که برای گیم پس در حال توسعه هستند.

مایکروسافت رسما Activision Blizzard را در ماه اکتبر به عنوان بخشی از یک معامله طولانی مدت و بسیار بحث برانگیز که معادل 68.7 میلیارد دلار خریداری کرد. فرنچایزهای ماندگار Activision Blizzard از جمله Call of Duty، Warcraft، Overwatch و Diablo اکنون در اختیار مایکروسافت هستند.

زمانی که این خریداری در سال گذشته به پایان رسید مدیر عامل مایکروسافت گیمینگ فیل اسپنسر گفت: مشترکان گیم پس نباید انتظار کاهش یک روزه از کاتالوگ بازی‌های Activision Blizzard را داشته باشند و همچنین افزود که می دانم که برای همه ناامیدکننده است و این قطعا یک خرید طولانی مدت است، بنابراین این واقعیت که ما قرار نیست در روز اول با تعداد زیادی بازی وارد گیم پس شویم، کمی ناامیدکننده است، اما من در مورد آینده بسیار هیجان زده هستم. من فقط می خواهم با مردمی که اینجا هستند صادق باشم.

بازی Diablo 4 در ابتدا در 30 می 2023 برای پلی‌استیشن 4 و پلی استیشن 5 و همچنین رایانه‌های شخصی ویندوز، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر شد. در ابتدا از طریق سرویس Battle.net بلیزارد بر روی رایانه‌های شخصی منتشر و این شرکت بعداً Diablo 4 را از طریق Steam منتشر کرد. تا به امروز، تنها دو بازی بلیزارد به ویترین فروشگاه Valve راه یافته اند.

اما در پایان و اواخر امسال احتمالا باید Diablo 4 با عنوان Vessel of Hatred منتشر شود و کلاس جدیدی را متولد کند. برای اخبار بازی جدید میتوانید با وب سایت مدیا گیم همراه باشید.