نقد و بررسی فیلم The Beekeeper 2024 [ زنبوردار ]

نقد و بررسی فیلم The Beekeeper 2024 [ زنبوردار ]

فیلم The Beekeeper 2024 (زنبوردار ) محصول کشور آمریکا در سال 2023 به کارگردانی دیوید آیر در ژانر اکشن و هیجان انگیز می باشد. زنبوردار تاکنون با نقد های بسیار خوبی مواجه شده و اگر میخواهید از جزئیات و داستان کامل فیلم و نقد و بررسی فیلم The Beekeeper 2024 باخبر بشید پس در این مقاله با وب سایت مدیا گیم همراه باشید.

نقد و بررسی فیلم The Beekeeper 2024

هر کارگردانی هنگام انتخاب بازیگران خود اگر با جیسون استاتهام (Jason Statham) قراردادش را ببندد شک نکنید آن فیلم با دیدگاه بالایی برخوردار خواهد بود اما این به این معنا نیست که نقدها درباره ی فیلم مثبت و مورد انتظار کاربران و منتقدان باشد. با این حال فیلم زنبوردار 2024 و فیلم هایی مربوط به داستان آن به ندرت دیده و موفق میشوند.

داستان فیلم

جیسون استاتهام نقش آدام کلی را بازی می‌کند، یک فرد تنهای آرام و بی حاشیه که انباری را از صاحبخانه شیرین خود، الویس اجاره می‌کند و هر روز از کندوها و عسل خود مراقبت می‌کند. الویس به سرعت گرفتار یک طرح کلاهبرداری بزرگ میشود که او را به دردسر می اندازد و رهبری کلاهبرداران را درک دانفورث بر عهده دارد با بازی جاش هاچرسون – که موفق می شود هر پنی را که الویس تا به حال لمس کرده است، از بین ببرد و الویس را مجبور به خیانت به دخترش که یک مامور FBI است کند.

چیزی که الویس و ورونا نمی دانستند این بود که آدام کلی زنبوردار بدوی نبود. او یک کهنه سرباز بازنشسته یک سازمان مخفی دولتی است که به نام زنبورداران معروف است و این قاتلان سرکش قاتلان ملکه ارتش بودند. حذف زنبورهای معیوب که ممکن است کندو و تمام عسل آن را آلوده کند. فقط برای روشن شدن، زنبورهای موجود در این سناریو از انواع انسان هستند.

اطلاعات تکمیلی

تنها کسی که ممکن است فرصتی برای متوقف کردن کلی داشته باشد، یک مدیر سابق سیا به نام والاس است که با باز شدن فیلم انگیزه هایش واضح تر می شود. اما اگر قبلاً هر یک از این سبک های فیلم را دیده باشید، دقیقاً می دانید که این چهره چقدر می تواند مضحک و پیش پا افتاده باشد. یا زنبور است؟

چیزی که واقعاً می خواهید بدانید این است که آیا این فیلم پر سر و صدا است، درست است؟ اگر خوردن این عسل شیرین است؟ پس من یک خبر خوب برای شما دارم، به همان اندازه که این طرح مضحک است، بله، کرت ویمر، فیلمنامه شما به طرز خنده داری پوچ است که این فیلم را واقعاً تکان می دهد. اما اگرچه داستان ممکن است طولانی باشد، کارگردانی و رقص شیرین کاری دیوید آیر در درجه اول قرار دارند.

مجموعه های اکشن در Beekeeper احشایی و بی حد و حصر هستند. دندان ها کنده می شوند، صورت ها شکسته می شوند، مردم بی احساس می شوند. آدام کلی و جیسون استاتهام هیچ احمقی را نمی پذیرند. زنبوردار محکم در چرخ‌خانه‌اش قرار دارد، حتی خانه نوبت‌ها، و این فیلمی است که استاتهام بیش از یک دهه در آن برتری داشته است، اگرچه یکی از بهترین‌های اوست.

اگرچه استاتهام تمایلی به شوخ طبعی دارد، اما چنین لبخندی در این فیلم از پیشانی چروکیده او عبور نمی کند. همانطور که گفته شد، آیر و ویمر آنقدر به زنبورها اشاره می کنند و با وقاحت اعتراف می کنند که بله، آنها می دانند که همه اینها چقدر دیوانه کننده است، آنها فقط می خواهند همه ما همراه آنها پلک بزنیم، با آن غلت بزنیم و به آنها اعتماد کنیم. تحویل داده خواهد شد

دیوید آیر یک فیلم هیجان انگیز انتقام جویانه می سازد که به روزهای Taken برمی گردد و قوی ترین نقش اصلی استاتهام را در چند سال اخیر به ما می دهد. جدیدترین نقد و بررسی های فیلم و سریال در وب سایت مدیا گیم