معرفی و نقد و بررسی سریال کره ای شیطان من ۲۰۲۳

معرفی و نقد و بررسی سریال کره ای شیطان من ۲۰۲۳

شیطان من (My Demon) یک سریال محصول کشور کره جنوبی در سال 2023 که با کارگردانی کیم جونگ هان تولید و پخش میشود.

معرفی و نقد و بررسی

این سریال یک کمدی عاشقانه و فانتزی است که با حضور بازیگران معروف کره ای به نام Kim Yoo-jung و Song Kang که تیم بازیگری قدرتمند سریال را تکمیل میکند. علاوه بر آن کارگردان این سریال کیم جونگ هان، تاکنون مینی سریال You Raise Me Up و سریال Do You Like Brahms 2020 را کارگردانی کرده و حالا در سریال شیطان من موفق به ساخت یک سریال موفق دیگر شده است
داستان سریال : درباره ی ازدواج ترتیب داده شده بین دو دو هی با هنرمندی Kim Yoo-jung  یک وارث شیطان مانند، و جونگ گو وون با هنرمندی Song Kang، یک شیطان واقعی است که قدرت خود را از دست می دهد.

اگرچه دو هی به کسی اعتماد ندارد، امضای قرارداد با Go Won زندگی او را به گونه ای تغییر می دهد که هرگز تصور نمی کرد. در همین راستا، Go Won پس از ربوده شدن هر دو قدرتش از او برای جلوگیری از نابودی خود چاره ای جز محافظت از او ندارد.

شیطان من در چند قسمت ساخته شده است؟ هنوز مشخص نیست که در چند فصل ساخته خواهد شد اما فصل اول این سریال در 16 قسمت ساخته شده و هم اکنون تمامی قسمت های آن منتشر و در دسترس کاربران فیلم و سریال است.

در پایان میتوان گفت سریال عملکرد نسبتا خوبی را سپری کرده و برای کسانی که به ژانر فیلم و سریال عاشقانه علاقه مند هستند پیشنهاد میشود. با رسانه اخبار سینما مدیا گیم همراه باشید و مقالات و نقد و بررسی های دیگر سینما دیگر را دنبال کنید.