پرفروش ترین گوشی های ۲۰۲۳ اعلام شد

پرفروش ترین گوشی های ۲۰۲۳ اعلام شد

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده شرکت اپل با قاطعیت کامل نسبت به بازار گوشی های سامسونگ و دیگر شرکت ها به عنوان پرفروش ترین برند گوشی های موبایل اعلام شد. در صدر پرفروش ترین گوشی های سال 2023 iPhone 14 Pro Max با 34 میلیون دلار فروش است.

در سال 2022 اپل 8 مدل مختف از گوشی های موبایل خود در جدول پرفروش ترین ها قرار گرفته و امسال هم 10 مدل از آن در جدول پرفروش ترین های بوده، این اولین بار است که شاهد اول شدن آیفون پرو مکس هستیم ، درسال های قبل معمولا با فروش بالای مدل ساده و پرو بودیم اما امسال استقبال زیادی از آیفون 14 پرو مکس شده است.

اما سوال این است که چرا نام آیفون 15 در صدر جدول نیست؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که چون آیفون 15 در اواخر سال به بازار آمد برای همین فروش آیفون 14 بیشتر بوده اما با اختلاف اندک!

در تصویر 10 پرفروش ترین گوشی های 2023 را مشاهده کنید:

پرفروش ترین گوشی های 2023

پرفروش ترین گوشی های 2023

می بینیم که نام برند سامسونگ در رده ششم، هشتم و نهم این لیست دیده میشود، که محبوب ترین آن Galaxy A14 4G است، این گوشی از فناوری اینترنت 5G پشتیبانی نمیکند اما به دلیل قیمت متناسب فروش بالایی را به خود اختصاص داده، همچنین در رده های بعدی سامسونگ A54 و A14 5G دیده میشود.

بسیاری از کاربران معتقدند گوشی Galaxy S24 شرکت سامسونگ در سال 2024 میتواند رکورد ها را جا به جا کند ، چرا از از تکنولوژی بی نظیر هوش مصنوعی استفاده شده که همه را حیرت زده کرده است. برای جدیدترین اخبار سرگرمی جهان میتوانید وب سایت مدیا گیم را دنبال کنید.