مورد انتظارترین انیمیشن هایی که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

مورد انتظارترین انیمیشن هایی که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

در سال 2024 انیمیشن های جدیدی روی پرده اکران سینما خواهند رفت و از شبکه خانگی پخش خواهند شد. انیمیشن هایی که برای کودکان گرفته تا جوانان! در این مطلب قصد بررسی انواع انیمیشن های 2024 که زمان انتشار آن برای طرفداران بسیار مهم است را معرفی کنیم پس با رسانه مدیا گیم همراه باشید.

لیست کامل انیمیشن های محبوبی که به زودی در سال 2024 منتشر میشوند

  • موفاسا: شیرشاه (Mufasa: Lion King)
  • نجات بیکینی تام (Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks Movie)
  • در رویاهایتان (In Your Dreams)
  • پاندا کونگ‌ فوکار ۴ (Kung Fu Panda ۴)
  • تلمای تک‌شاخ (Thelma The Unicorne)
  • اولترامن (Ultraman)
  • الیو (Elio)
  • مرد عنکبوتی: فراتر از از جهان عنکبوتی (spider man beyond spider verse)
  • درون بیرون (Inside Out)
  • من نفرت‌انگیز ۴ (Despicable Me )

Mufasa: Lion King

انیمیشن Mufasa: Lion King

انیمیشن Mufasa: Lion King

Mufasa: Lion King یا موفاسا: شیرشاه، انیمیشنی که همه ی مردم با آن خاطره دارند از نسخه قدیمی گرفته تا نسخه جدیدی که چند سال پیش از آن منتشر شد. حالا به دلیل استقبال زیاد مردم انیمیشنی جدید با نام موفاسا: شیر شاه یا همان سرگذشت موفاسا شیر معروف انیمیشن به زودی در سال 2024 منتشر میشود، حتی دیزنی اعلام کرده این خبر را و رسمی است.
خلاصه داستان : در این انیمیشن جدید جزئیات کامل تر و دقیق تر شیرشاه را در اختیار میگذارد، موفاسا شیر مهربان و رهبر دلسوز جنگل و از طرفی برادر او اسکار که دو روی مهربان و وحشتناک دارد. اگر شیرشاه را دیده باشید در جریان هستید که عامل مرگ موفاسا اسکار برادر او بود اما پسر موفاسا توانست با خشم و بی عدالتی اسکار مقابله کند، هنوز تاریخ انتشاری مشخص نشده اما باید منتظر باشیم.

Saving Bikini Bottom: The Sandy Cheeks Movie

انیمیشن Saving Bikini Bottom The Sandy Cheeks Movie

انیمیشن Saving Bikini Bottom The Sandy Cheeks Movie

نجات بیکینی باتم: سندی چیکس ، از انیمیشن هایی است که معمولا طرفداران به باب اسفنجی آن را دنبال میکنند و ژانر ماجراجویی و درام به کارگردانی لیزا جانسون محصول سال 2024 کشور آمریکا است. در داستان انیمیشن آمده که وقتی بیکینی تام به طور ناگهانی از اقیانوس خارج می شود، سندی چیکس و باب اسفنجی به ایالت Sandy در تگزاس سفر می کنند، جایی که با خانواده سندی آشنا می شوند و باید بیکینی تام را از دست یک مدیر عامل شرور نجات دهند. این انیمیشن به تازگی منتشر شده و علاقه مندان به آن میتوانند تماشا کنند

In Your Dreams

انیمیشن In Your Dreams

انیمیشن In Your Dreams

یک کمدی در مورد استیو و برادرش الیوت است که به طور جادویی به دنیای رویاها سفر می کنند و ماموریت آنها یافتن مرد شنی است. هر که هستید، بچه ها کاملاً متفاوت هستند. این آنها را به زوجی عجیب برای ماجراجویی و گذر از پوچی ناخودآگاه تبدیل می کند. اما این سفر به آنها نشان می دهد که تا زمانی که بخواهند، می توانند بر هر چیزی غلبه کنند، حتی بدترین کابوس هایشان

این انیمیشن محصول نتفلیکس و کارگردانی ناشناخته اما با داستانی بسیار فوق العاده بینندگان را حیرت زده خواهد کرد ، پس از انتشار در دیدن آن غفلت نکنید!

Kung Fu Panda 4

انیمیشن Kung Fu Panda 4

انیمیشن Kung Fu Panda 4

و اما برسیم به انیمیشنی که این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده و در اکثر رسانه ها جزئیات و اخباری از آن منتشر میشود، انیمیشن پاندای کونگ فوکار 4 حالا پس از 8 سال نسخه جدید آن قرار است منتشر شود. طبق شایعاتی که به گوش میرسد پو قرار است دره صلح را رها کند و سری جدید انیمیشن در لوکیشنی جدید باشد، علاوه بر این پو باید راهی برای مقابله با دشمنان جدید و قدیمی اش پیدا کند و دنبال یک جانشین بعد از خود بگردد.

اما این سوال مطرح است که آیا این پایان ماجراجویی پاندای کونگ فوکار در تاریخ است؟ هنوز مشخص نیست که آیا این سری آخر از این مجموعه است و دیگر تولید نخواهد شد اما باید این انتظار را داشت که با استقبال زیادی از کودکان و نوجوانان دوباره به فکر ساخت آن باشند، بنابراین این انیمیشن جذاب و پر طرفدار قطعا در لیست مورد انتظارترین انیمیشن هایی که در سال 2024 منتشر میشوند خواهد بود.

Thelma The Unicorne

انیمیشن Thelma The Unicorne

انیمیشن Thelma The Unicorne

انیمیشن تلمای تک‌شاخ، درباره ی یک پونی (اسب بچه) بامزه و فان است که رویایی خواندن موسیقی و تبدیل شدن به یک خواننده محبوب شود، او به کمک دوستانش تبدیل به یک خواننده محبوب میشود و در این راه ماجراها و اتفاقات خنده دار و هیجان انگیزی میفتد که از تماشای انیمیشن خسته نشوید.
با توجه به تصاویر و داستان انیمیشن به نظر میتوان گفت در حد متوسط به بالا ظاهر شده ، نه میتوان گفت اثر ضعیفی است و نه میتوان از زیبایی آن چشم برداشت.

Ultraman

انیمیشن 2024 Ultraman

انیمیشن 2024 Ultraman

این انیمیشن محصول کشور ژاپن است و پر از شخصیت های محبوب سوپر استاری است و با سبک های مختلف و نگاهی خلاقانه میتواند از همین الان حرفی برای گفتن داشته باشد و کسانی که علاقه مند به این انیمیشن هستند را امیدوار کند.
خلاصه داستان : درباره ی سوپراستار بیس‌بال به اسم کن ساتو است که که بعد از مدت ها به کشورش ژاپن برگشته و قهرمان کشورش شود اما خیلی زود پی میبرد که موضوع به این سادگی نیست برای همین به ملاقات پدر و مادرش که از هم جدا شدند میرود و…

لیست به زودی آپدیت میشود…