مورد انتظارترین بازی هایی که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

مورد انتظارترین بازی هایی که در سال ۲۰۲۴ منتشر میشوند

طی چند سال گذشته صنعت بازی های پیشرفت چشمگیری داشته، به طوری که هر سال تقریبا بازی ها همه فوق العاده قدرتمند و در سطح بالا ظاهر شدند. شاید فکر کنید که این اتفاق دیگر در سال 2024 نیفتد اما اگر نگاهی به لیست مورد انتظارترین بازی هایی که در سال 2024 منتشر میشوند بیندازیم دیدگاه مان متفاوت است.

بازی Star Wars Outlaws

بازی Star Wars Outlaws

Star Wars Outlaws

با شروع شمارش معکوس برای سری بازی جنگ ستارگان یا Star Wars Outlaws، انتظارات مردم به شدت افزایش یافته است. باید اعتراف کرد که اولین بازی جهان باز جنگ ستارگان است که بسیار هیجان انگیز به نظر می رسد. گیم پلی این بازی به صورت اول شخص خواهد بود و در بازه زمانی The Empire Strikes Back و Return of The Jedi رخ خواهد داد. البته که در سال های اخیر نمونه ها دیگر از این بازی را شاهد بودیم اما باید صبر کرد تا پس از انتشار آیا نظر کاربران جلب خواهد کرد یا خیر؟

بازی Prince Of Persia: The Lost Crown

Prince Of Persia: The Lost Crown

Prince of Persia: The Lost Crown یک بازی اکشن و ماجراجویی است که شخصیت اصلی بازی با نام سارگون، می تواند بپرد، سر بخورد، و برای سفر بین سکوها حرکت کند. همه ی ما قطعا خاطره با مجموعه بازی Prince Of Persia داشتیم و بی شک نسخه جدید بازی که در سال 2024 منتشر میشود جز مورد انتظارترین بازی هایی که در سال 2024 منتشر میشوند برای ماست.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth

Final Fantasy 7 Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth یک بازی اکشن نقش‌آفرینی آینده است که توسط شرکت اسکوئر انیکس تولید شده است و دومین بازی برنامه‌ ریزی شده که سه‌گانه بازی‌هایی که در سال 1997 بازی پلی‌استیشن Final Fantasy VII را بازسازی می‌کنند. بازی Final Fantasy 7 Rebirth دومین فصل از سه گانه راه اندازی مجدد Final Fantasy VII است که بازیکنان را برای اولین بار به خارج از Midgar می برد و به آنها امکان می دهد مکان های نمادین بازی اصلی را کشف کنند. توضیحات و جزئیات کامل بازی Final Fantasy 7 Rebirth در مقاله ای دیگر در وب سایت مدیا گیم منتشر شده و میتوانید مشاهده کنید.

 

لیست به زودی آپدیت میشود…