نقد و بررسی انیمیشن The Tiger’s Apprentice

نقد و بررسی انیمیشن The Tiger’s Apprentice

جدیدترین اثر منتشر شده در دنیای انیمیشن به نام The Tiger’s Apprentice محصول سال 2024 کشور آمریکا است که به نقد و بررسی آن میپردازیم.

نقد و بررسی انیمیشن The Tiger’s Apprentice

این انیمیشن محصول کشور آمریکا است و در ژانر ماجراجویی و اکشن ساخته شده. داستان و فیلمنامه انیمیشن برگرفته شده از رمان نویسنده آمریکایی به نام لارنس یپ میباشد که در قالب یک کتاب 184 صفحه ای در سال 2003 با نام The Tiger’s Apprentice منتشر شد. از صداپیشگان معروف این انیمیشن میتوان تام لی به عنوان نقش یک جوان چینی آمریکایی و شاگرد نگهبان، خانم لی به عنوان نقش نگهبان و مادربزرگ تام، آقای هو یا ببر: نگهبان و میسترال به عنوان نقش اژدهای تبعیدی نام برد هر چند که در کشور ما ایران چیزی جای دوبله فارسی را نمیگیرد.

خلاصه داستان:

درباره ی یک پسر فوق العاده با استعداد و ماجراجو به نام تام است که در مجله چینی نشین سانفرانسیسکو زندگی میکند. او یک مادربزرگ عجیب و غریب دارد که از یک تخم ققنوس محافظت میکند اما هنگامی که او میمیرد تام باید از این تخم محافظت کند. نگهبان و آموزشی دهنده او هو یا همان ببر است که او را راهنمایی میکند و در برابر شرارت های جهان از او محافظت میکند، آنها با تعدادی از حیونات جنگل متهد میشوند و ماجراجویی هایی جذاب را رقم میزنند.

پوستر اصلی این انیمیشن اینگونه معرفی شده است :

انیمیشن The Tiger’s Apprentice

انیمیشن The Tiger’s Apprentice

 

تاریخ انتشار: تاریخ انتشار این انیمیشن قرار بود در 19 ژانویه 2024 باشد اما با تاخیر منتشر شد.  

همچنین این اثر ساخته Paul Watling و بازنویسی David Magee ، Christopher L. Yost میباشد و موسیقی آن بر عهده استیو جابلونسکی است. در وب سایت معتبر IMDB که منتقدان امتیاز خود را ثبت میکنند نمره 5.6 را تاکنون دریافت کرده است. شما میتوانید اخبار جدید سینما را در مدیا گیم دنبال کنید.