آیا بازی The Last of Us Part 3 ساخته خواهد شد؟

آیا بازی The Last of Us Part 3 ساخته خواهد شد؟

به تازگی یک مستند دو ساعته درباره ساخت بازی The Last of Us Part 2 منتشر شده که که نگاهی جذاب به این بازی ویدئویی جنجالی و برنده جایزه دارد. و البته جایی در همین دو ساعت خبری منتشر شد. نیل دراکمن کارگردان بازی می‌گوید: که بحث ساخت The Last of Us Part 3 مطرح شده و احتمالا فصل دیگری در این داستان وجود دارد.

پس از تقسیم قسمت 2 به فصل های 2 و 3 مجموعه The Last of Us، به احتمال زیاد تولید سری جدید در حال وضوع است. ممکن است چهار سال آینده باشد، اما جدول زمانی آن را بر اساس نظرات دراکمن اندازه گیری نمی کند.

بازی بعدی Naughty Dog The Last of Us Part 3 نیست، بلکه چیز دیگری است، احتمالاً یک بازی تخیلی علمی تخیلی که آنها برای سونی کار می کنند، که، نه، یک سرویس زنده نیست. پس از فروپاشی The Last of Us Factions، Naughty Dog روشن کرد که آنها یک استودیو یک نفره باقی خواهند ماند، بنابراین ما اینجا هستیم.

اما نظرات دراکمن نشان می دهد که The Last of Us Part 3 انتشار در زمانی دور از انتظار است. 4 سال یا حتی بیشتر! من می گویم دهه آینده، احتمالا حداقل سال 2030، با توجه به اینکه توسعه و انتشار یک بازی کاملاً جدید قبل از آن زمان چقدر طول می کشد، با توجه به اینکه ما فقط در مرحله (من یک ایده برای آن دارم) هستیم.

بنابراین نظرات کارگردان مجموعه نیل دراکمن خبر از تولید The Last of Us Part 3 میدهد. برای اخبار این بازی میتوانید مدیا گیم را دنبال کنید.