فروش بازی Mortal Kombat 1 از ۳ میلیون نسخه گذشت

فروش بازی Mortal Kombat 1 از ۳ میلیون نسخه گذشت

Mortal Kombat 1 در حال حاضر پس از انتشار و با وجود نگرانی ها، آنها آمار فروش اولیه Mortal Kombat 1 را به اشتراک گذاشتند که نشان دهنده این است از زمان انتشار در سپتامبر 2023، حدود 3 میلیون نسخه فروخته شده است.

مدیرعامل دیوید زاسلاو، آمار فروش Mortal Kombat 1 را در تماس کنفرانسی نتایج درآمد این هفته به اشتراک گذاشت. در حالی که همه چیز در WB خوب پیش نمی رفت، بازار بازی این شرکت قوی بود که با فروش Mortal Kombat 1 و Hogwarts Legacy پشتیبانی می شد. زاسلاو ادعا می کند که این بازی از زمان انتشار آن در 14 سپتامبر 2023 نزدیک به 3 میلیون واحد دارد. بازی هنوز داغ است و Omni-Man از Invincible به عنوان اولین شخصیت DLC در Kombat Pack وارد شده است.

بررسی اتفاقات Mortal Kombat 1:

Mortal Kombat 1 در ماه سپتامبر نقدهای قوی و زیادی دریافت کرد، اما تنها مشکلات واقعی که بر آن تأثیر می‌گذارد، مشکلات تعادل و برخی باگ‌های عجیب و غریب بازی است، مانند یکی که باعث می‌شود ترکیب‌های ترکیبی Player 2 مانند ترکیب‌های Player 1 کار نکنند، و دیگری که باعث می‌شود Kameos و ورودی‌های ویژه همزمان وارد نشوند. ژنرال شائو حتی یک اشکال داشت که در آن تحت شرایط خاصی نمی توانست به حرکات تبر خود دسترسی داشته باشد. بسیاری از این موارد پوشش داده شده است، اما بسیاری از مردم در این فکر هستند که آیا بازی به زمان بیشتری برای پختن نیاز دارد یا خیر.

با این وجود، به نظر می رسد طرفداران هنوز هم Mortal Kombat 1 را خریداری می کنند و از بابت این بازی خوشحال هستند همچنین که حتی آمار هم نشان دهنده این است که فروش بازی Mortal Kombat 1 از 3 میلیون نسخه گذشت و این بازی به دستاورد های موفقی دست یافته است. برای جدیدترین اخبار بازی Mortal Kombat 1 میتوانید به مدیا گیم مراجعه کنید