فلوریدا جوکر تهدید به شکایت کرده و میخواهد در GTA 6 حضور داشته باشد

فلوریدا جوکر تهدید به شکایت کرده و میخواهد در GTA 6 حضور داشته باشد

فلوریدا جوکر که راکستار را متهم به استفاده از شخصیت خود در تریلر Grand Theft Auto 6 کرده بود، بازگشته است و اینک فلوریدا جوکر تهدید به شکایت کرده و میخواهد در GTA 6 حضور داشته باشد. اما این بار به دنبال صداگذاری بازی است و با این حال، او همچنان از Rockstar پول می‌خواهد، وگرنه می‌ خواهد شکایت کند. در اوایل ماه دسامبر گذشته، راکستار رسما تریلر Grand Theft Auto 6 را منتشر کرد و طرفداران و مردم زیادی را برای آخرین ورودی سری جهان باز هیجان زده کرد.

اما یکی از افرادی که به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار نگرفت، لارنس سالیوان بود که در سال 2017 دستگیر شد و به جوکر فلوریدا معروف شد. با نگاهی به عکس او، کاملاً واضح است که این تصویری بود که او دنبال آن می‌رفت، اما او اکنون معتقد است که Rockstar از او به عنوان الهام‌بخش شخصیت مو بنفش و خالکوبی شده در تریلر GTA 6 استفاده کرده است.
سالیوان به TikTok رفت و از Rockstar خواست تا با او تماس بگیرد و حداقل 1 میلیون دلار برای (ظاهر) او در بازی بخواهد. لیندسی لوهان سعی کرد از Rockstar به دلیل استفاده از تصویر خود در GTA 5 شکایت کند اما این پرونده منتفی شد. با این حال، سالیوان در جدیدترین TikTok خود (که توسط PC Gamer دیده شده است) سعی می کند با Rockstar مذاکره کند.

واکنش فلوریدا جوکر:

علاوه بر پول، او اکنون برای ایفای نقش در بازی با صدای شخصیت مو بنفش درخواست می دهد. اما صبر کن… همونی که دو ثانیه دیدیم. چگونه بفهمیم که او حتی در Grand Theft Auto 6 خطوط دارد؟ لارنس سالیوان سالیوان به این موضوع فکر کرده و توضیح می دهد که می خواهد این شخصیت از بین برود. اجازه دهید شخصیت را صداپیشگی کنم، داستان بیشتری در بازی به من بدهم و چند میلیون برایم بخرم و از آن حق امتیاز بگیرم. این آخرین شرط حتی خوش بینانه تر از “چند میلیون” به نظر می رسد، زیرا صداپیشگان بازی های ویدیویی به ندرت حق امتیاز دریافت می کنند.

ویدئو با او با این جملات به پایان می رسد که او به Rockstar یک ماه فرصت می دهد تا پاسخ دهد یا با شکایت روبرو شود. من شک دارم که در حال حاضر، Rockstar فقط امیدوار است که آن را ترک کند. اما به هر حال پاپ کورن خود را آماده کنید! جدیدترین اخبار مربوط به بازی GTA 6 را تا زمان انتشار رسمی آن میتوانید در رسانه بازی مدیا گیم دنبال کنید.