فصل دوم سریال Squid Game کی پخش میشود؟

فصل دوم سریال Squid Game کی پخش میشود؟

به تازگی نتفلیکس اعلام کرد که فصل دوم سریال Squid Game چه زمانی منتشر خواهد شد تا طرفداران این سریال را از انتظار در آورد.

درباره ی سریال Squid Game:

یک اثر ساخته شده در سال 2021 کشور کره جنوبی میباشد که پس از انتشار توسط نتفلیکس توجه علاقه مندان و طرفداران زیادی را به خود جلب کرد. به طوری که همین چند وقت پیش یک بازی در دنیای واقعی با نام داستان بازی مرکب در سال 2023 منتشر شد.

بازی مرکب یک بازی مرگ و زندگی است ، بازی که جان افراد را به طور کاملا جدی تهدید می کند و هدفش زنده ماندن است، برنده مسابقه 40 میلیون دلار می برد و کسانی در این مسابقه شرکت میکنند که احتیاج شدید به پول دارند و یا هیچ چیزی برای از دست دادن ندارند.

در این مسابقه عده ای به عنوان شرکت کننده در مسابقه حاضر میشوند و عده ای هم هنگام انتخاب نقش خود به عنوان نگهبانان زیر دست یک فرد نامعلوم هستند. شرکت کنندگان باید چندین مرحله سخت و چالش برانگیز را پشت سر بگذرانند و در هر مرحله کسانی که ببازند کشته خواهند شد.

حالا فصل دوم سریال Squid Game (بازی مرکب) که تریلری کوتاه از آن منتشر شد. سریالی که از نتفلیکس منتشر شد و با 100میلیون بازدید کننده رکورد پربیننده ترین سریال نتفلیکس را شکست!

نتفلیکس اضافه کرد…
پس از گذشت بیش از 2 سال، پلتفرم OTT تایید کرده است که نمایش در اواخر این ماه خواهد آمد. همانطور که در Variety به‌روزرسانی شد، همان نتفلیکس نوشت: (با نگاهی به آینده، علی‌رغم حملات سال گذشته که عرضه برخی از عناوین را به تعویق انداخت، ما یک برنامه بزرگ و جسورانه برای سال 2024 داریم. مخاطبان می‌توانند از درام‌ های موفقی مانند The Diplomat S2 انتخاب کنند.

تاریخ انتشار:

تهیه کننده این سریال اعلام کرده که فصل دوم این سریال تولید خواهد شد و به زودی در 2024 منتشر خواهد شد. البته که طرفداران نباید امیدوار باشند که اوایل سال جاری منتشر شود و احتمالا تا پایان سال باید منتظر این سریال باشند. جدیدترین اخبار مربوط به زمان انتشار فیلم و سریال های خارجی را رسانه بازی و سینما مدیا گیم میتوانید مشاهده نمایید.