بازی Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شد + زمان انتشار

بازی Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شد + زمان انتشار

پس از اینکه حدود یک سال پیش بازی Final Fantasy 7 Rebirth معرفی شد. شرکت تولید این بازی اسکوئر انیکس تصمیم گرفت تا تریلر و بازه زمانی برای انتشار این بازی را به کاربران خود معرفی کند.

توضیحات و معرفی بازی Final Fantasy 7 Rebirth

Final Fantasy VII Rebirth یک بازی اکشن نقش‌آفرینی آینده است که توسط شرکت اسکوئر انیکس تولید شده است و دومین بازی برنامه‌ ریزی شده که سه‌گانه بازی‌هایی که در سال 1997 بازی پلی‌استیشن Final Fantasy VII را بازسازی می‌کنند. چیزی حدود یک ماه نمانده تا این بازی برای کنسول ps5 منتشر شود و کمپانی سازنده بازی همچنان تصاویر و جزئیات تازه ای را در اختیار قرار میدهد.

بازی Final Fantasy 7 Rebirth دومین فصل از سه گانه راه اندازی مجدد Final Fantasy VII است که بازیکنان را برای اولین بار به خارج از Midgar می برد و به آنها امکان می دهد مکان های نمادین بازی اصلی را کشف کنند. بعد از رویدادهای Final Fantasy VII Remake 2020 با مهمانی که به تازگی شهر را ترک کرده و در حال آماده شدن برای ردیابی Sephiroth است، شروع می‌شود و به این معنی است که هنوز داستان‌های زیادی برای گفتن وجود دارد.

البته همه شخصیت‌های Remake در Rebirth بازمی‌گردند، اما هنوز زمان زیادی برای ملاقات با شخصیت‌های جدید وجود دارد. عاقبت فهرست را گسترش می دهد تا در مجموع سه عضو دیگر را شامل شود – یوفی، رد سیزدهم، و بادبادک سیث – که دومی هرگز در نبرد دیده نشده است. سید و وینسنت در طول بازی ظاهر خواهند شد، هرچند شایان ذکر است که تا بازی بعدی به عنوان شخصیت‌های قابل بازی ملحق نخواهند شد. با این حال، طرفداران این فرصت را خواهند داشت تا به طور خلاصه به عنوان دو شخصیت که در نسخه اصلی 1997 قابل بازی نبودند – قهرمان زک و آنتاگونیست اصلی Sephiroth – در سناریوهایی که اهمیت آنها را برای این برداشت تازه از خط زمانی نهایی برجسته می کند، بازی کنند.

زمان انتشار

طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است در نهایت Final Fantasy VII Rebirth در اسفند ماه 1402 برای کنسول ها ps5 منتشر گردد. تاریخ انتشار دقیق تر و تمامی اخبار بازی ها توسط مدیا گیم اعلام خواهد شد.