بررسی فیلم Deadpool 3 + تاریخ اکران و تصاویر اولیه

بررسی فیلم Deadpool 3 + تاریخ اکران و تصاویر اولیه

فیلم Deadpool 3 در حال فیلمبرداری است و تصاویر اولیه جدیدی توسط یکی از کارشناسان داخلی این فیلم فاش شده که طرفداران را بیش از قبل به به هیجان آورده!

این تصویر رایان رینولدز را نشان می‌دهد که نقش خود را در نقش ددپول در کنار هیو جکمن در نقش ولورین نشان می‌دهد و برای اولین بار این ماسک را بر چهره می‌زند. نقش هیو جکمن از ولورین تا به امروز در فیلم Deadpool همراه با لباس کامل کمیک و به خصوص ماسک مشاهده نشده بود اما حالا با منتشر شدن تصاویر این فیلم نمایی جذاب از فیلم را رقم میزند.

پس از پایان ماجراهای اخیر پش آمده هالیوود، فیلمبرداری Deadpool 3 با کارگردان این مجموعه Shawn Levy، از سر گرفته شده است و این پروژه به ویژه قابل توجه است زیرا لوی را با رایان رینولدز، پس از همکاری موفق آنها در Free Guy و The Adam Project، دوباره متحد می کند. علاوه بر این، این فیلم نشان‌دهنده دیدار دوباره ی لوی است.

فیلمنامه ددپول 3 توسط نویسندگان رت ریس و پل ورنیک، ساخته شد، و خواهران مولینوکس روی پیش نویس قبلی حسابی کار کرده بودند. با توجه به اینکه میدانیم این فیلم در 2024 منتشر خواهد شد. انتظارات و نقد هواداران فیلم برای یک فشار تبلیغاتی قابل توجه بالا است. با توجه به جایگاه اکران انفرادی فیلم در برنامه اکران مارول در سال 2024، تعجب آور نیست که شاهد انتشار تریلر در جریان Super Bowl باشیم.

تاریخ انتشار فیلم:
در حال حاضر با برنامه ریزی های انجام شده نسبت به اتمام فیلمبرداری و مراحل تولید قرار شده تا فیلم ددپول 3 در تاریخ 26 ژوئیه 2024 یعنی در 13 مرداد 1403 آماده اکران شود.